Dnes je: streda 26.01.2022 | Sviatok má: | Zajtra má sviatok: kontakt@petrzalcan.sk
head
Pranostika na dnes: Svätý Pavol jasný, prináša rok šťastný.

Ženy sa cítia v Lady Lande výborne

Veľká Noc pominula, začalo obdobie zhadzovania kilogramov. Tak si povedali mnohí, ktorým počas tohtoročnej  zimy „naskákali“ kilogramy, zmenšili sa šaty či scvrkli opasky.

Podľa odborníkov je naozaj najvyšší čas začať so zhadzovaním prebytočných kíl už teraz, ak v lete chceme na pláži vyzerať, ale hlavne cítiť sa dobre.

Nadváha nie je len estetický, ale aj zdravotný problém. Najmä tuk uložený v okolí pásu a brucha je problémom. Chudnutie nie je jednorazová záležitosť. Najmä ak potrebujeme zhodiť viac kilogramov, nesnažme sa ich zbaviť za mesiac. Potom je joj efekt po návrate k „svojim obyčajom“ veľmi rýchly.

Chudnutie je kombináciou redukcie príjmu kalórií a cvičenia.

 

Niektoré ženy radi cvičia  bez pohľadov mužov a takým je určené čisto ženské fitko Lady Land na Šustekovej ulici. Po návšteve v tomto peknom a modernom zariadení sme si istí, že ženy sa tu cítia dobre a nohým sa pravidelné cvičenie dostalo „do krvi“.

Lady Land ponúka cvičenie  na aeróbnych strojoch, kde  sa zahrejete a nabudíte si správnu tepovú frekvenciu. Všetky stroje kruhového tréningu sú hydraulické - určené na silový tréning ale necvičí sa so závažiami. Precvičíte si celé telo pod dohľadom trénerky za 30 minút. Po cvičení Vás pomocou strečingu naučia zregenerovať si telo, čo je dobré aj ako prevencia napr. chrbticových problémov.

 

Naučia Vás správne cvičiť a vypracujú Vám ak máte záujem aj výživový plán.

Na cvičenie sa nemusíte objednávať, môžete prísť kedykoľvek a cvičiť tak dlho ako Vám čas a kondícia dovolí. Stačí sa iba rozhodnúť a prísť. Zoberte si so sebou uterák, tenisky na prezutie, prípadne náhradné oblečenie. Po cvičení sa môžete osprchovať.

 

Fitko Lady Land navštevujú mamičky po pôrode, mladé slečny ale aj zrelé šesťdesiatničky. Ako nám prezradila jedna z nich: „Tak na toto som sa mala dať skôr. Je to výborné. Cítim sa po cvičení dobre, prestali ma bolieť kĺby a menej mi opúchajú nohy“.

Potvrdzujú nám to aj lekári. Cvičenie je vhodné aj pre ženy s vysokým tlakom. Tlak po cvičení obyčajne klesá, zvyšuje sa srdcová výkonnosť, zlepšuje krvný obeh, zvyšuje vitálna kapacita pľúc.

Lady Land je otvorený denne od 7.00 do 12.00 hod, 13.00-21.00hod a v sobotu od 9.00 do 14.00 hod.  Viac informácií na : www.ladyland.sk

 

 

 Autor: Petrzalcan | 03.04.2013 | zobrazené: 3027 x |


Podobné články

• Športovisko na Hrobákovej (17.10.2021)
• Nová bežecká dráha (21.08.2021)
• PumpPark otvorený (29.07.2021)
• Prenájom športovej haly na Prokofievovej ulici (30.03.2021)
• Petržalka by mohla mať nové športoviská (23.02.2020)

Komentáre

FOTOGALÉRIA

Detský svet Central park Petržalka

ANKETA

Bude tento rok lepší ako rok 2021?

Áno, určite
(23)

Skôr nie
(11)

Určite nie
(17)

O 50% lepší
(23)


spolu 74 hlasov
/