Dnes je: sobota 01.10.2022 | Sviatok má: | Zajtra má sviatok: kontakt@petrzalcan.sk
head
Dnes je Svetový deň vegetariánov

V Petržalke sa pretekalo

Včera sa v areáli  PumpPark v Petržalka konali Majstrovstvá Slovenska v pumptracku 2022.

Obľúbený areál za školou na Haanovej bol svedkom stretnutia špičkových športovcov s cyklistickou komunitou a fanúšikmi  všetkých vekových kategórií. /rečo Petržalka? Lebo toto viac ako rok fungujúce špoetovisko má výborné podmienka na realizáciu pretekov. Pumptrack je trať plná vĺn, zákrut, striedajúcich sa tvarov aj povrchov. Má 550m a leží v peknom prostredí pred lesíkom.

Pretekov sa zúčastnilo šesťesiat pretekárov.

Usporiadateľom tohto vrcholného súťažného podujatia cyklistov s pretekárskou licenciou Slovenského zväzu cyklistiky boli športový klub Bike Racing Slovakia a občianske združenie Bajkslava. Partnerom bol aj Bratislavský samosprávny kraj.

Zdroj: Bsk

Notice: Undefined index: id in /data/b/3/b3b46c20-6a27-4615-8372-e7ac4390fcbf/petrzalcan.sk/web/files/aktuality.php on line 69

Autor: Petrzalcan | 28.08.2022 | zobrazené: 138 x |