Dnes je: sobota 19.06.2021 | Sviatok má: | Zajtra má sviatok: kontakt@petrzalcan.sk
head
Začínajú Zberateľské dni v Inchebe

Aprílové odchody z postov

Svoj post riaditeľky materskej školy Iljušinova opúšťa obľúbená riaditeľka  Mária Králiková. Po naozaj dlhej pedagogickej kariére ju čaká zaslúžený oddych na dôchodku Pri tejto príležitosti sa s ňou rozlúčili kolegyne riaditeľky i starosta mestskej časti  Ján Hrčka.

 

 

Aj my sa v mene spokojných detí a rodičov chceme poďakovať pani riaditeľke Králikovej za jej celoživotnú prácu a prístup. Želáme jej veľa síl, zdravia, energie a krásne chvíle strávené s rodinou a priateľmi.

 

Odchod z postup vicestarostky ohlásila aj  Lýdia Ovečková. K 13. aprílu sa vzdala funkcie zástupkyne starostu. Rozhodnutie prijala z osobných dôvodov a vraj nesúvisí s najbližšími komunálnymi voľbami. Naďalej zostáva petržalskou miestnou poslankyňou i poslankyňou Bratislavského samosprávneho kraja Chce sa naďalej venovať oblasti školstva, práci s mládežou, oblasti kultúry, športu, ihriskám a športoviskám, verejným priestorom, práci pre komunity, seniorom, oblasti zdravotníctva, ale aj ďalším.

 

„Rada by som sa touto cestou poďakovala všetkým za vyjadrenie dôvery, vzájomnú spoluprácu, inšpirácie, spoločné projekty, za vašu pomoc a podporu, ako aj za spoločne strávený čas počas uplynulého 2,5 roka, ktorý som mala možnosť pôsobiť vo funkcii prvej vicestarostky Petržalky. Poďakovanie patrí predovšetkým tým, ktorí po celý čas stáli pri mne, boli mi oporou, podporovali ma a pomáhali mi. Osobitne by som chcela poďakovať tiež pánovi starostovi Jánovi Hrčkovi za príležitosť stáť po jeho boku na čele Petržalky, ako aj za jeho dôveru,“ prečítali sme si na FB mestskej časti.

Zároveň potvrdila, že jej odchod nijako nesúvisí s prípadnou kandidatúrou na post starostky Petržalky. “Všetkých, ktorí sa zamýšľajú nad tým, či moje súčasné kroky súvisia s prípadnou kandidatúrou v najbližších komunálnych voľbách, môžem ubezpečiť, že momentálne tak urobiť neplánujem,” zdôraznila.

 

Zdroj: FB mestskej častiAutor: Petrzalcan | 19.04.2021 | zobrazené: 402 x |


Podobné články

• Mestská časť získala financie na skvalitnenie sociálnych služieb aj od rezortu práce a Nadácie Henkel. (16.06.2021)
• Člnkovanie na Chorvátskom ramene? (29.05.2021)
• Mimoriadne rokovanie zastupiteľstva mestskej časti (24.05.2021)
• Čistenie a značenie petržalských parkovísk od 17. mája (16.05.2021)
• Poslanci opäť hlasovali za parkovaciu politiku (09.05.2021)

Komentáre

FOTOGALÉRIA

Detský svet Central park Petržalka

ANKETA

Ste spokojní s čistotou v Petržalke?

áno, určite
(163)

skôr áno ako nie
(79)

skôr nie
(90)

absolútne nespokojní
(89)


spolu 421 hlasov
/