Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /data/b/3/b3b46c20-6a27-4615-8372-e7ac4390fcbf/petrzalcan.sk/web/connect.php on line 8
Vydreté víťazstvo Petržalských Devils
Dnes je: štvrtok 28.03.2024 | Sviatok má: | Zajtra má sviatok: kontakt@petrzalcan.sk
head
Pranostika na dnes Keď je v januári teplo, siaha bieda až na dno.

Sobota bola športová. V Bratislave sa bežal marathon, do bojov zasiahli futbalisti, gymnastky I hokejbalisti.

Petržalskí Devils si zmerali sily s Réca Devils. Súper bol tentoraz dobre pripravený a vôbec nie ľahký.

“To čo sme predviedli v prvých dvoch častiach skrátka ťažko okomentovať. Nehrali sme skoro nič, veľmi málo šancí z našej strany, zlá pozičná hra a nepresné prihrávky, poprípade rovno odovzdané loptičky” takto zhodnotili svoju hru Devils.

Posledná tretina bola už v réžii Petržalky. Po  "zobudení" prebrali naši iniciatívu a začali hrať to, čo sa našim fanúšikom páči. Rýchle striedania so súperom zakývali, tlak sa stupňoval. “Stále však chýbal gól, čo by súpera znervóznil. Veľakrát to viselo vo vzduchu, ale nevedeli sme sa cez masu tiel a brankára presadiť. Všetko však začalo gólom jedného z najskúsenejších - Rona, ktorý dal jasný signál na boj do samého záveru”, hovoria Devils.

Súper znervóznel a tlak Devils nepoľavil. V desiatej minute poslednej tretiny sa loptička dostala za chrbát brankára Récy. Druhý gól padol  po konzultácii s videorozhodkyňou, keď si rozhodcovia nevšimli odrazenú stretlu od strednej tyčky. Zrazu bolo 2:2 a naši vycítili blízkosť možnej výhry.

Na buly sa vyznamenal Vrablečkin, do trháku sa dostal Robo Sloboda a nariek tomu, že mu loptička pri nájazde ušla, trafil medzi nohy z uhla a bolo 3:2 !

Negatívom zápasu bola nervozita. Dvaja hráči Récy mali problem uniesť stav zápasu.

Devils Petržalka - Réca Devils 3:2 (0:2,0:0,3:0)

góly : Kochan, Pápež, Sloboda

Notice: Undefined index: id in /data/b/3/b3b46c20-6a27-4615-8372-e7ac4390fcbf/petrzalcan.sk/web/files/aktuality.php on line 69

Autor: Petrzalcan | 24.03.2013 | zobrazené: 2367 x |