Dnes je: štvrtok 20.02.2020 | Sviatok má: | Zajtra má sviatok: kontakt@petrzalcan.sk
head
Pranostika na dnes: Keď vo februári žaby zakŕkajú, veľmi slabú úrodu gazdovia zvážajú.

Matadorka sa chystá na otvorenie

Prevádzkovatelia Matadorky, obľúbeného kúpaliska v Petržalke sľubujú otvorenie kúpaliska už túto sobotu 15.júna. Otváracia doba by mala byť od 10.-19.00 hod.

 

Každý rok sa snažia investovať do zariadenia a vybavenia kúpaliska, aby vyšli návtevníkom v ústrety. Pred touto sezónou investovali do zlepšenia dámskych aj pánskych toaliet  (nová dlažba, sanita aj zrkadlá), ako aj do vnútorných prezliekacích kabínok pre ženy.

 

Nealkoholické mojito? Dobre vychladený čapovaný radler, Kofola alebo pivko Krušovice 10°? Pre deti limonáda? Aj pre vás je synonymom pohody osvedčená kombinácia „slnko-voda-drink“? Ak vám pri pobyte na slnku či vo vode vysmädne, náš bar na trávniku s príjemným sedením má pre vás pripravenú širokú ponuku dobre vychladených nápojov. Našou špecialitou sú miešané alko aj nealko drinky. Príďte sa osviežiť.

 

Máte chuť na niečo malé, mrazené či niečo poriadne? Nanuky, kávu, čapované pivo Corgoň, Kofolu, hot-dogy, langoše, ale aj vyprážaný syr, grilovaný hermelín, sladké gofry a veľa ďalšieho nájdete v našom veľkom bufete na tribúne. Po novom máme v ponuke aj šalát s grilovaným kuracím mäsomči caprese šalát s mozzarelou a cherry paradajkami, ako aj jedlo pre najmenších návštevníkov. 

 

Chystáte sa do vody a chcete si svoje cennosti uložiť niekam do bezpečia? Pripravených je 25 uzamykateľných skriniek, do ktorých si môžu návštevníci uschovať cennosti ako sú peňaženka, doklady, kľúče od auta či telefón. Nájdete ich hneď pri vstupnej bráne na kúpalisko, kľúčik si za celodenný poplatok 1,50 eur a vratnú zálohu 5 eur môžete vypýtať na pokladni.

 

Ležať na rozhorúčenom betóne alebo na slnkom spálenej tráve a nikde žiadny tieň? To sa vám na Matadorke určite nestane. Čaká vás tráva a pre tých pohodlnejších ležadlá.

Máte super fotku, ako ležíte s drinkom pri bazéne, či ako sa vaša ratolesť teší z kúpania a radi by ste ju zavesili na Facebook či Instagram? Vďaka  wifi zadarmo už nemusíte čakať až na doma.

 

 

Pri kúpalisku nie je problém zaparkovať, ale rovnako dobre sa tu dostanete MHD linkou č.80.

Bazén pre deti má príjemnú teplotu 27 stupňov. No a k tomu patrí aj zábava. Napríklad na tobogáne. Dobrá správa je, že tobogan je zdarma.

 

Na všetkých návštevníkov samozrejme bude dozerať plavčík.Autor: Petrzalcan | 12.06.2019 | zobrazené: 708 x |


Podobné články

• Trojkráľový sprievod v Bratislave (05.01.2020)
• V ZOO aj koncom roka pribudli mláďatká (27.12.2019)
• Zaži Noc lampášov! (13.12.2019)
• Vianočné trhy sa menia na Vianočný trh (21.11.2019)
• Medvede potrebujú nový výbeh, prispieť môže každý (06.10.2019)

Komentáre

FOTOGALÉRIA

BS4 Lány

ANKETA

Súhlasíte so stavaním bytov v lokalite Šustekova, Sosnova a Viedenská cesta?

Nie, ani jedna lokalita nie je dobrá
(39)

Nesúhlasím s lokalitami Šustekova a Sosnova
(34)

Súhlasím s výstavbou v týchto lokalitách
(28)


spolu 101 hlasov
/